محصولات ویژه

معرفی برنامه Google Duo مسنجر تصویری گوگل + دانلود...

یکشنبه 21 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 17:17

مسنجرهای زیادی برای گوشی های هوشمند اندرویدی عرضه شده اند اما هنوز هم بسیاری از کاربران اندروید برای برقراری ارتباط تصویری با دوستان خود دچار مشکل هستند و نمی توانند یک ارتباط دلخواه و ساده را با دوستان خود بر قرار کنند به همین دلیل گوگل دست به کار شده است و برنامه Google Duo را معرفی کرده است .  

کمپانی قصد دارد تا با این برنامه یک ارتباط تصویری بی نقص را برای کاربران خود ایجاد نماید .

برنامه Google Duo

برنامه Google Duo

بعد از باز کردن برنامه دوربین سلفی گوشی شما فعال می شود و چهره شما در موبایل ظاهر می شود . در زیر چهره شما یک نوار زرد رنگ وجود دارد که آخرین فعالیتهای شما را نشان می دهد . هم چنین در سمت راست برنامه یک دکمه آبی وجود دارد که با لمس آن می توانید با دوستان و مخاطبین خود یک تماس تصویری را آغاز نمایید .

اما نکته جالب این برنامه این است که بر خلاف برنامه های گوگل که معمولا از جیمیل استفاده می کنند و مخاطبین جیمیل شما را نشان می دهند با برنامه Duo شما می توانید با مخاطبینی که در دفترچه تلفن خود ذخیره کرده اید ارتباط برقرار کنید که این یک تغییر بسیار بزرگ و فوق العاده محسوب می شود .

هنگام استفاده از برنامه رابط کاربری برنامه بسیار ساده است به طوری که شما فقط در تصویر موبایل خود چهره مخاطبی را می بینید که با آن تماس گرفته اید و تنها کاری که می توانید انجام بدهید این است که یا دوربین جلو را برای لحظاتی قطع کنید یا اینکه با فشار دادن دکمه قرمز تماس خود را قطع کنید .

به نظر می رسد که گوگل به سختی در حال کار بر این موضوع است که این برنامه بتواند با سرعت اینترنت ضعیف هم اجرا شود و با اینترنت های موبایل 2G نیز بتوانید یک تماس صوتی برقرار کنید اما در چک کردن این برنامه ما از یک وای فای استفاده کردیم که کیفیت ویدیو خوب بود اما عالی نبود .

برنامه Google Duo

برنامه Google Duo

برنامه Google Duo از این لینک قابل دریافت است و می توانید یک چت تصویری را به کمک این برنامه آغاز نمایید . در پایان نظر شما درباره برنامه Google Duo چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .